Krátké učinkování v ligovém poháru nebylo určitě ostudou !

Sestava: Chlupáček - Wendl (C), Pavelka - Koníř, Matějíček - Štefánek, Kožich, Rittich, Adamec V., Adamec R.

22.2.2011 odehrál "B" tým první a zárověň poslední "trojzápas" v ligovém poháru 2011. Do zápasů jsme nastoupili v mrazivém počasí. Rtuť teploměru klesla hluboko pod bod mrazu na -9°C. Do všech zápasů jsme byli nominováni jako hosté.

Ihned v prvním zápase se nám do cesty postavili druholigoví Ježci "B". Hra byla od začátku velmi svižná a domácí dávali našim zadákům slušně zabrat. I díky vynikajícímu výkonu Vojty Chlupáčka jedinou branku utkání vstřelil Dalibor Mašek s domácího týmu, naši borci již nedokázali na jedinou trefu utkání odpovědět a první utkání jsme prohráli poměrem 0:1.

Druhé utkání nebylo o nic snažší, spíše naopak. Na druhém hříšti na nás již čekala prvoligová Plastoma CZ - Jihlavan. Kvalita prvoligového mužsta byla určitě znát. Za domácí zaznamenali své trefy Miroslav Hlavatý a Miroslav Šoukal. Z několika slibných protiútoků zasadil až chvilku před koncem náš první přesný zásah Kuba Matějíček. Na další obrat už ale nezbyl čas, i druhé utkání jsme prohráli rozdílem jediného gólu 1:2.

Šanci na úspěch slibovalo poslední utkání proti týmu Old Boys ze 7.ligy. Se stejným pocitem vstoupil do hry i náš soupeř a jako prvnímu se mu podařilo skórovat. První gól vstřelil Roman Kružík. Dále utkání bohužel poznamenalo zranění Bohouše Pavelky, který opustil hřiště s bolestivou grimasou a na zatím neznámou dobu je vyřazen ze hry. Toho využil soupeř a naší rozhozené sestavě zasadil další úder Jan Novák. Čestný gól pro naše barvy zařídil po dlouhé době, již svým obvyklým, "bodlem" Jirka Kožich. I závěrečné utkání jsme byli poraženi rozdílem pouhé jediné branky 1:2.

Musím všem zúčastněným poděkovat za kvalitní výkon i proti těžkým soupeřům jsme byli důstojným sopeřem a i jednotlivé výsledky naznačují, že se nemáme za co stydět.

Ná závěr nezbývá než popřát Bohoušovi rychlé uzdravení a do dalších bojů fandit "A" týmu, který má nadále nakročeno k dobrým výsledkům...

Wendy 1.3.2011 23:18

Ligový pohár 2011

Dlouhou zimní přestávku již za měsíc přeruší ostrý start Ligového poháru 2011!
Ve středu 16.2. 2011 začne na hřišti Rošického již 23. ročník "mladšího bratra" ligových soutěží. Vstoupí do něj celkem 88 týmů, které se před jarními soutěžemi prokoušou až do semifinále.